Acquia Personalization (4.1.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: Bundle
az: Paket
