Acquia Personalization (4.1.6) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: None
uk: Немає

en: Export
uk: Експортувати

en: Default
uk: Базово

en: Region
uk: Область

en: Visibility
uk: Видимість

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Advanced
uk: Розширені

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Manual
uk: Вручну

en: Purge
uk: Очистити

en: Language code
uk: Код мови

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Auto
uk: Авто

en: Advanced configuration
uk: Додаткове налаштування

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Preview image
uk: Ескіз зображення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Trusted
uk: Довірені
