Acquia ACSF backup manager (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Database
hu: Adatbázis

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: API key
hu: API kulcs

en: Themes
hu: Sminkek

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: Obsolete
hu: Elavult

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre

en: -- Select action --
hu: Művelet kiválasztása
