Acquia ACSF backup manager (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Action
sr: Акција

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Processing
sr: Обрада

en: Initializing.
sr: Иницијализација.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.
