Acquia ACSF backup manager (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Action
id: Tindakan

en: Download
id: Unduh

en: Size
id: Ukuran

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Directory
id: Direktori

en: API key
id: Kunci API

en: Themes
id: Tema

en: Private files
id: File-file pribadi

en: Public files
id: File untuk umum

en: Apply to selected items
id: Terapkan untuk item yang dipilih
