Acquia ACSF backup manager (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Database
ro: Bază de date

en: Filter
ro: Filtru

en: Domain
ro: Domeniu

en: Directory
ro: Director

en: API key
ro: Cheia API

en: Themes
ro: Teme

en: Private files
ro: Fişiere private

en: Public files
ro: Fișiere publice

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
