ACSF modules listing (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Label
ar: التسمية

en: Modules
ar: الوحدات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.
