Action (0.2.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Label
lt: Etiketė

en: Core
lt: Branduolys

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Create
lt: Kurti

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Goal
lt: Tikslas

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: About
lt: Apie

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
lt: Komentaras bus nepaskelbtas jei jame bus frazės esančios viršuje. Jautru didžiosioms raidėms, kableliu atskirta frazės. Pavyzdžiui: juokinga,  šokinėjimas, "Kompanija uab"

en: Change the author of content
lt: Pakeisti turinio autorių

en: Unpublish content containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti turinio su raktažodžiu(-iais)

en: Available actions:
lt: Galimi veiksmai:

en: Create an advanced action
lt: Sukurti sudėtingą veiksmą

en: Administer actions
lt: Administravimo veiksmai
