Action Link (1.0.0-alpha14) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Remove from cart
ru: Удалить из корзины

en: State
ru: Состояние

en: Date field
ru: Поле даты

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Link label
ru: Метка ссылки

en: Link style
ru: Вид ссылки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Action type
ru: Тип действия

en: Step
ru: Шаг

en: Reload
ru: Обновить

en: Output
ru: Вывод

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Direction
ru: Направление

en: Confirmation form
ru: Форма подтверждения

en: Numeric field
ru: Числовое поле

en: Boolean field
ru: Булево поле

en: Plugin configuration
ru: Конфигурация плагина

en: Plugin ID
ru: ID плагина
