Action Link (1.0.0-alpha16) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Add to cart
fr: Ajouter au panier

en: Remove from cart
fr: Retirer du panier

en: State
fr: État

en: Date field
fr: Champ date

en: Workflow
fr: Processus

en: Link label
fr: Libellé du lien

en: Link style
fr: Style de lien

en: Machine name
fr: Nom système

en: Action type
fr: Type d'action

en: Step
fr: Étape

en: Output
fr: Sortie

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Confirmation form
fr: Formulaire de confirmation

en: Numeric field
fr: Champ numérique

en: Boolean field
fr: Champ booléen

en: Entity field
fr: Champs entité

en: Action links
fr: Liens d'action

en: Plugin configuration
fr: Configuration du plugin

en: Change value
fr: Modifier la valeur

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
