Action Link (1.0.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: State
lt: Etapas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
