ActiveCampaign (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Contacts
ca: Contactes

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Lists
ca: Llistes

en: No items found
ca: No s'ha trobat cap element
