ActiveCampaign (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta
