ActiveCampaign (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Lists
ar: قوائم
