Content Activities History (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Create
fa: ایجاد

en: Location
fa: مکان

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Operation
fa: عملکرد

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Activities
fa: فعالیت‌ها
