Content Activities History (1.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Info
ne: जानकारी
