ActivityPub (1.0.0-alpha13) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: To
hy: Ում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
