ActivityPub (1.0.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Inbox
lt: Gauta

en: To
lt: Iki

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
