ActivityPub (1.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Context
te: సందర్భం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
