Advertisement (11.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Advertisement
ar: إعلان

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Tracker
ar: المتتبع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Session
ar: الجلسة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Parent ID
ar: معرّف الأصل (ID)

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Published status
ar: حالة النشر

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
