Advertisement (11.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advertisement
lt: Reklama

en: Tracker
lt: Seklys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Session
lt: Sesija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Admin
lt: Adminas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
