Advertisement (4.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Totals
ur: کل

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
