Advertising Entity (8.x-1.0-beta36) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Manage
nl: Beheren

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Contains
nl: Bevat

en: Method
nl: Methode

en: Exists
nl: Bestaat

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Testing
nl: Tests

en: Timeout
nl: Time-out

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: @type types
nl: @type-types

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
