Advertising Entity (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
