AdaptiveTheme (7.1.1) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Enable
lt: Įjungti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Move
lt: Perkelti

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: n/a
lt: n/d

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Normal
lt: Normalus

en: Up
lt: Viršun

en: Forum
lt: Forumas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Order
lt: Tvarka

en: Show
lt: Rodyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: New
lt: Naujas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Hide
lt: Slėpti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Regions
lt: Regionai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Direction
lt: Kryptis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Wide
lt: Platus

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Comment types
lt: Komentarų tipai

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
