AdaptiveTheme (8.x-5.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Author
az: Müəllif

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
