AdaptiveTheme (8.x-5.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Enable
sr: Укључи

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Menu
sr: Мени

en: n/a
sr: нема

en: Order
sr: Редослед

en: Unit
sr: Јединица

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Direction
sr: Смер

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Wide
sr: Широко

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
