AdaptiveTheme (8.x-5.2) - en to pl translation catalogue (115 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Enable
pl: Włącz

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Move
pl: Przenieś

en: Top
pl: Góra strony

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: n/a
pl: n.d.

en: Titles
pl: Tytuły

en: Options
pl: Opcje

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page
pl: Strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Published
pl: Opublikowane

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Up
pl: W górę

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Case
pl: Wielkość liter

en: Order
pl: Kolejność

en: Show
pl: Pokaż

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Randomize
pl: Wylosuj

en: Unit
pl: Jednostka

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Video
pl: Wideo

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: New
pl: Nowy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Blocks
pl: Bloki

en: Hide
pl: Ukryj

en: Layouts
pl: Układy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Animation
pl: Animacja

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: Regions
pl: Regiony

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Cache cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Direction
pl: Kierunek

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Light
pl: Jasny

en: Default style
pl: Styl domyślny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Slide down
pl: Przesuń w dół

en: Upper case
pl: Duże litery

en: Lower case
pl: Małe litery

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Letter spacing
pl: Odstępy między literami

en: Capitalize
pl: Kapitalki

en: Feed icons
pl: Ikony kanałów informacyjnych

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Wide
pl: Szeroki

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Use CSS
pl: Używaj CSS

en: Remove links
pl: Usuń hiperłącza

en: Horizontal login block
pl: Poziomy blok z logowaniem

en: Hide comment titles
pl: Ukryj tytuły komentarza

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: Comment types
pl: Typy komentarzy

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
