AdaptiveTheme (8.x-5.4) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Up
hy: Վերև

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Wide
hy: Լայն

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ
