AdaptiveTheme (8.x-5.4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Enable
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Normal
ur: عمومی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Blocks
ur: بلاکس

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Direction
ur: سمت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
