AdaptiveTheme (8.x-6.0) - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Value
hu: Érték

en: Author
hu: Szerző

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Center
hu: Középen

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Move
hu: Mozgatás

en: Top
hu: Teteje

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: n/a
hu: n. a.

en: Titles
hu: Címek

en: -- none --
hu: -- semmi --

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Page
hu: Oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Published
hu: Közzétéve

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Normal
hu: Általános

en: Centered
hu: Középrezárt

en: Up
hu: Fel

en: Mobile
hu: Mobil

en: Forum
hu: Fórum

en: Align
hu: Igazítás

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Case
hu: Ügy

en: Order
hu: Rendelés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Unit
hu: Egység

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Video
hu: Videó

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Reverse
hu: Fordított

en: Not published
hu: Rejtett

en: New
hu: Új

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Bold
hu: Vastag

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Animation
hu: Animáció

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Regions
hu: Régiók

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Cache cleared.
hu: A gyorsítótár ki lett ürítve.

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Direction
hu: Irány

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Default style
hu: Alapértelmezés szerinti stílus

en: Slideshows
hu: Diavetítések

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Search block
hu: Keresés blokk

en: You are here:
hu: Jelenlegi hely:

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Letter spacing
hu: Betűk távolsága

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Feed icons
hu: Hírcsatorna-ikonok

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Wide
hu: Széles

en: horizontal
hu: vízszintes

en: vertical
hu: függőleges

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Responsive Tables
hu: Reszponzív táblázatok

en: Responsive tables
hu: Reszponzív táblázatok

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Comment types
hu: Hozzászólástípusok

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Max items
hu: Elemek legnagyobb megengedett száma

en: This node is
hu: Ez a tartalom

en: This user is
hu: Ez a felhasználó

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
