AdaptiveTheme (8.x-6.0) - en to sk translation catalogue (89 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Value
sk: Hodnota

en: Author
sk: Autor

en: Enable
sk: Povoliť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Top
sk: Navrch

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: n/a
sk: nie je

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Normal
sk: Normálny

en: Centered
sk: Na stred

en: Up
sk: Hore

en: Mobile
sk: Mobil

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Order
sk: Poradie

en: Show
sk: Zobraziť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Randomize
sk: Náhodne

en: Unit
sk: Jednotka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Bold
sk: Hrubé

en: Blocks
sk: Bloky

en: Hide
sk: Skryť

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Animation
sk: Animácia

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Regions
sk: Regióny

en: Fonts
sk: Písma

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Direction
sk: Smer

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search block
sk: Vyhľadávací blok

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Wide
sk: Široký

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Comment types
sk: Typy komentárov

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
