AddEvent (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Text
ur: متن

en: Provider
ur: سہولت کار
