Address (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Area
hy: Տարածք

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
