Address (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
