Address (8.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Plain
az: Düz

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Default country
az: Defolt ölkə
