AddToAny Share Buttons (2.0.6) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node
fr: Nœud

en: Other
fr: Autre

en: Button
fr: Bouton

en: Additional options
fr: Options additionnelles

en: Share
fr: Partager

en: Buttons
fr: Boutons

en: About
fr: À propos

en: Icon size
fr: Taille de l'icône

en: Uses
fr: Utilisations

en: Custom button URL
fr: URL du bouton personnalisé

en: Entities
fr: Entités
