AddToAny Share Buttons (2.0.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل
