AddToAny Share Buttons (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Other
az: Digər

en: Button
az: Düymə

en: pixels
az: piksellər
