AddToAny Share Buttons (8.x-1.18) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Button
ro: Buton

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Buttons
ro: Butoane

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Entities
ro: Entități
