AddToAny Share Buttons (8.x-1.21) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Node
it: Nodo

en: Other
it: Altro

en: Button
it: Pulsante

en: Buttons
it: Pulsanti

en: About
it: Informazioni

en: pixels
it: pixel

en: Uses
it: Usa

en: Entities
it: Entità
