AddToAny Share Buttons (8.x-1.22) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Node
ne: नोड
