AddToAny Share Buttons (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Other
hi: अन्य

en: Button
hi: बटन

en: pixels
hi: पिक्सेल
