Admin Audit Trail (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Anonymous
ur: گمنام
