Admin Audit Trail (1.0.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Event type
uk: Тип події

en: Comment
uk: Коментар

en: Media
uk: Медіа

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Filters
uk: Фільтри

en: Operation
uk: Дія

en: About
uk: Про модуль

en: Select a type
uk: Вибрати тип

en: Uses
uk: Використання

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу
