Admin Audit Trail (1.0.2) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Path
es: Ruta

en: Menu
es: Menú

en: Updated
es: Actualizado

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Event type
es: Tipo de evento

en: Comment
es: Comentario

en: Media
es: Multimedia

en: Redirect
es: Redirección

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Filters
es: Filtros

en: Operation
es: Operación

en: About
es: Acerca de

en: Select a type
es: Seleccionar un tipo

en: Uses
es: Usos

en: Block Content
es: Contenido de bloques

en: Workflows
es: Flujos de trabajo
