Admin Audit Trail (1.0.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Filters
lt: Filtrai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie

en: Select a type
lt: Pasirinkite tipą

en: Uses
lt: Naudoja
