Admin Audit Trail (1.0.9) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: إدارة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: Updated
ar: التحديث

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Filters
ar: المرشحات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق

en: Asc
ar: تصاعدي
