Admin Dialogs (1.0.18) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Active
pl: Aktywne

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Width
pl: Szerokość

en: Other
pl: Inne

en: Key
pl: Klucz

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Tasks
pl: Zadania

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: URL path
pl: Ścieżka URL

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Route name
pl: Nazwa trasy
