Admin Dialogs (1.0.21) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Width
az: Eni

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Experimental
az: Eksperimental
